Yeni Üyelik Giriş Yap
Alışveriş Sepetiniz 0
Hakkımızda

   Ege Marin olarak 2004 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz ‘Deniz ve Yat Malzemeleri Satış & Servis’ sektöründe edinmiş olduğumuz deneyim, uzmanlık ve bizlere duyulan güveni daha fazla deniz severe ulaştırabilmek adına ‘Denizcim’ markası ile online alışveriş hizmetine başlayacak olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.
 

   Türkiye’de üretilen veya ithal edilen çok çeşitli denizcilik ekipmanları, yedek parçalar, sarf malzemeleri, spor ve hobi malzemeleri gibi ürünleri avantajlı fiyatlar, kampanyalar ve güvenli alışveriş imkanı ile siz değerli müşterilerimize sunmayı, ayrıca müşterilerimizin çeşitli alternatifler arasından doğru ürünü, en uygun fiyata ve en kısa zamanda temin etmesini amaçlamaktayız.
 

   Bunlara ek olarak online alışveriş sürecinin her anında müşterilerimizin yanında olup, kesintisiz olarak hizmet vermeyi, her türlü sorunu en kısa zamanda çözerek % 100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.
 

   Bu husustaki çalışmalarımıza hız verdiğimizi ve çok yakında yeniliklerle karşınızda olacağımızı belirtir, ilginiz ve sabrınız için teşekkür ederiz.